Arsenali favorit për Lemarin Foto: Getty Images

Arsenali favorit për Lemarin

24 January 2020 17:32

Arsenali synon të përforcohet në afatin kalimtar të janarit, dhe raportohet se është duke e fituar garën për yllin e Atleticos, Thomas Lemar.

Marca, raporton se Arsenali është favoriti kryesor për të transferuar Lemarin në prag të përfundimit të afatit kalimtar dimëror, transmeton Koha.net.

Lemari ka pasur 21 paraqitje në të gjitha garat për Atleticon në këtë edicion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme