Sport

Roma e sigurt ndaj Genoas

Roma e sigurt ndaj Genoas
 

Roma ka fituar 3 me 1 si mysafire e Genoas në xhiron e 20-të të Serisë A.

Cengiz Under dhe Edin Xheko me nga një gol dhe një autogol i Davide Biraschit ishin kontribuuesit në fitoren e Romës. Te Genoa shënoi Goran Pandev.