Sport

Sulmohen zyrtarët dhe autobusi i KB Bashkimit në Mitrovicë pas ndeshjes ndaj Trepçës

 

Është sulmuar autobusi i KB Bashkimit pas ndeshjes së sotme të zhvilluar në Mitrovicë ndaj Trepçës, e gjithashtu ka pasur edhe sulme fizike ndaj zyrtarëve të klubit nga Prizreni.

Këtë e ka konfirmuar klubi i Bashkimit përmes faqes në Facebook, transmeton Koha.net.