Sport

Zeqiri kërkohet nga disa klube, favorit Baseli

 

Sulmuesi kosovar i Lausannes, Andi Zeqiri, raportohet se po kërkohet nga Baseli dhe disa klube në Francë e Gjermani.

Sipas “Blick”, drejtori sportiv i Baselit Ruedi Zbinden është takuar në dhjetor me lojtarin.