Sport

Solskjaer pret shkëlqimin e Lingardit pasi i ka lënë rrjetet sociale

Solskjaer pret shkëlqimin e Lingardit pasi i ka lënë rrjetet sociale
 

Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, beson se Jesse Lingard ka ulur aktivitetin në rrjetet sociale për të kthyer formën e tij më të mirë në gjysmën e dytë të stinorit.

Lingard ka dështuar të shënojë apo asistojë në Premier League në vitin 2019 dhe ka humbur vendin në përbërjen e Anglisë, para Evropianit 2020, shkruan sot Koha Ditore.