Sport

Arteta: Arsenali është klubi më i madh në Angli

Arteta: Arsenali është klubi më i madh në Angli

Mikel Arteta ka deklaruar se Arsenali është klubi më i madh në Angli dhe synon ta rikthejë formën më të lartë të skuadrës së tij të re.

Arteta zëvendësoi trajnerin Unai Emery në krye të Arsenalit, pas një fillimi jo të mirë këtë edicion, transmeton Koha.net.