Sport

Messi para El Clasicos: Hazardi nuk mund ta zëvendësojë Ronaldon

Messi para El Clasicos: Hazardi nuk mund ta zëvendësojë Ronaldon
 

Lionel Messi ka folur për ndikimin që Cristiano Ronaldo ka pasur në ‘El Clasico’.

Gjatë një interviste për ‘Marca’ në prag të ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit, argjentinasi tha se Eden Hazardi nuk mund të zëvendësojë CR7-ën.