Sport

Interi kërkon të mbajë kreun, Juventusi të kthehet te fitorja

Interi kërkon të mbajë kreun, Juventusi të kthehet te fitorja

Interi do të kërkojë të harrojë eliminimin nga faza e grupeve të Champions Leagues, dhe do t’i përqendrojë të gjitha forcat në ligë, transmeton KTV.

Lideri i kampionatit italian do të kërkojë këndelljen në udhëtim te skuadra e Fiorentinas, që nuk po kalon momente të mira në ligë.