Barcelona nuk e shet Rakitiqin në janar Foto: Reuters

Barcelona nuk e shet Rakitiqin në janar

10 December 2019 16:06

Barcelona nuk ka plan të ndahet me Ivan Rakitiqin gjatë afatit kalimtar të dimrit, raporton “Mundo Deportivo”.

Mesfushori kroat ka qenë i lidhur qe një kohë me largim nga Barcelona.

Sipas raportimeve, ai kërkohej nga Interi në Itali dhe disa skuadra në Premier Ligë, por tani thuhet se klubi katalonas planifikon ta mbajë në Camp Nou.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme