Pogba preferon Realin para Juventusit

Pogba preferon Realin para Juventusit

06 December 2019 11:58

Mesfushori francez pritet të rikthehet shumë shpejt të luaj për skuadrën e Manchester Unitedit, pasi mungon që nga fundi i shtatorit.

Mirëpo me rikthimin e tij në fushë, edhe thashethemet për të ardhmen e tij janë kthyer.

Sipas asaj që raporton e përditshmja franceze L'Equipe, Paul Pogba është duke e preferuar një transferim tek Reali më shumë se sa një rikthim të mundshëm në kampionatin italian, tek ish skuadra e tij Juventusi.

Është vet tekniku francez i Realit, Zinedine Zidane është duke e kërkuar me ngulm transferimin e mesfushorit francez dhe tani një transferim i tij në Real Madrid duket të jetë gjithnjë e më i mundshëm.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme