Sport

Ibra thumbon Cristianon: Ronaldo i vërtetë është braziliani

 

Zlatan Ibrahimoviq ka pranuar që do të rikthehet në kampionatin italian, Serie A.

Ai do të ketë një duel me Cristiano Ronaldon dhe marrëdhëniet mes këtyre dyve nuk kanë qenë kurrë të mira, me suedezin i cili ka sulmuar disa herë sulmuesin e Juventusit.