Sport

Ancelotti mund të kthehet te PSG-ja

Ancelotti mund të kthehet te PSG-ja

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, mund të kthehet te Paris Saint-Germain verën e ardhshme.

Humbja e fundit në ligë dhe raportet jo të mira në mes të Ancelottit dhe lojtarëve, kanë bërë që e ardhmja e trajnerit të vihet në diskutim te Napoli, transmeton KTV.