Sport

Juventus: Ronaldo do të jetë me ne edhe në sezonin e ardhshëm

Juventus: Ronaldo do të jetë me ne edhe në sezonin e ardhshëm

Cristiani Ronaldo nuk është duke kaluar në formën e tij më të mirë tek kampioni italian, Juventus.

Portugezi gjithashtu ka probleme me trajnerin e skuadrës Maurizio Sarri, dhe kjo ka bërë që e ardhmja e tij tek kampi i Juventusit të jetë në dyshim.