Dalin formacionet zyrtare Shqipëri-Francë

Dalin formacionet zyrtare Shqipëri-Francë

17 November 2019 20:20

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri – Francë.

Ndeshja e cila fillon në ora 20:45 është në kuadër të kualifikimeve të evropianit 2020.

Këto janë formacionet me të cilat do të luajnë Shqipëria dhe Franca:

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme