Sport

“El Clasico” do të luhet më 18 dhjetor

“El Clasico” do të luhet më 18 dhjetor
 

Takimi mes Barcelonës dhe Real Madridit është caktuar të luhet të mërkurën më 18 dhjetor.

Data e mëparshme për këtë ndeshje ishte e paraparë të zhvillohej në “Camp Nou” më 26 tetor, por u shty për shkak të situatës politike në Katalonjë, transmeton KTV.