Ty Nichols përforcim i ri i Ponte Prizrenit

Ty Nichols përforcim i ri i Ponte Prizrenit

05 November 2019 13:58

Ponte Prizreni është përforcuar me një basketbollist nga SHBA-ja, Ty Nichols.

Ty Nichols së fundi ka qenë pjesë e ekipit të Keene State College, transmeton Koha.net.

Nichols ka pasur një mesatare prej 27.4 pikë, 8 kërcime e 5 asistime.

Ponte Prishtina këtë e ka bërë të ditur nëpërmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka shkruar:

TY NICHOLS përforcim i ri i skuadrës! 🏀

Pas humbjes në fundjavë, menagjmenti i klubit ka reaguar menjëherë duke e shtuar në skuadër edhe një përforcim.

Behet fjale per lojtarin e pozites 2/3 Ty Nichols i cili vjen nga 🇺🇸 ku se fundi është paraqitur në ekipin Keene State College ku ka pasur mesatare prej 27.4 pikë, 8 kërcime dhe 5 asistime .

Welcome In our club Ty Nichols!
#oneteam

Në vazhdim ju sjellim disa pamje të cilsësisë së lojtarit në fjalë!

Komentet

Shto koment

Të ngjashme