Driton Kuka sonte në Sportin Total Foto: Koha

Driton Kuka sonte në Sportin Total

03 November 2019 12:10

Sonte në emisionin Sporti Total, trajneri më i suksesshëm në Kosovë, Driton Kuka flet për planet dhe rrugëtimin e ekipit të xhudos drejtë Lojërave Olimpike “Tokio 2020”.

Kuka flet edhe pse e vlerëson 2019-n si vitin më të mirë për nivel ekipor, tregon se në çfarë forme është Majlinda Kelmendi si dhe garuesit tjerë, për garuesin nga Japonia që mund ta përfaqësojë në të ardhmen Kosovën në ngjarje të mëdha, e për statujën se ku do t’i vendoset Majlinda Kelmendit.

Këto dhe shumë çështje tjera mund t’i mësoni përmes intervistës së plotë në kuadër të Sportit Total që fillon nga ora 22:10.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme