Sport

Gjilani vendos që si vendës të luajë në stadiumin e Feronikelit

Gjilani vendos që si vendës të luajë në stadiumin e Feronikelit
 

Pas dënimit me dy ndeshje jashtë stadiumit të vet, pa praninë e tifozëve dhe me 5000 euro gjobë, Gjilani ka vendosur që duelin e radhës si vendës kundër Trepçës ’89, ta luajë në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Feronikelit në Drenas.

Lajmi është bërë i ditur në llogarinë zyrtare të klubit gjilanas në Facebook.