Sport

Messi: Duam t’i fitojmë të gjithë trofetë

 

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka thënë se nuk kanë ndonjë trofe prioritet, por që duan t’i fitojnë që të gjitha.

Messi ka arritur të fitojë këpucën e gjashtë të artë dhe gjithashtu muajin e kaluar ka arritur të fitojë çmimin lojtari më i mirë i shpallur nga FIFA.