“Ronaldo, më i miri në histori të futbollit”

“Ronaldo, më i miri në histori të futbollit”

16 October 2019 13:20

Agjenti Jorde Mendes beson që sulmuesi Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në histori të futbollit.

Ronaldo arriti të shënojë golin e 700-të në karrierë në humbjen ndaj Ukrainës (2-1).

Mendes beson që ylli portugez do të arrijë të bëjë gjëra më të mëdha, transmeton kp.

“Është më i miri në histori të futbollit dhe arritjet e tij nuk kanë përfunduar. Numrat që ka arritur nuk gënjejnë. Ka arritur gjëra të shumta në Angli, Spanjë dhe tani në Itali, gjithashtu me kombëtaren e Portugalisë”, deklaroi ai.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme