Sport

Wolvesi befason Cityn në shtëpi, fitojnë Arsenali e Chelsea

Wolvesi befason Cityn në shtëpi, fitojnë Arsenali e Chelsea

Dita e dytë e javës së tetë të Premierligës angleze ka sjellë befasinë e radhës për kampionin në fuqi të kësaj lige.

Manchester City, që në ndeshjen kundër Wolvesit hyri si favorit për të marrë pikë të plota, ndonëse pati posedimin dhe rastet për shënim, nuk arriti të tundte rrjetën kundërshtare në asnjë prej rasteve, raporton Koha.net.