Challandes fton Lirim Kastratin

Challandes fton Lirim Kastratin

01 October 2019 13:12

Lirim Kastrati ka marrë ftesë për të ju bashkuar Përfaqësueses së Kosovës.

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ka ftuar Kastratin në ekipin A për dy ndeshjet e tetorit, transmeton KTV.

Kastrati, i cili është pjesë e klubit kroat, Lokomotiva e Zagrebit, do të jetë pjesë e Përfaqësueses së Kosovës në ndeshjen me Gjilbartarin, e cila zhvillohet me 10 tetor, si dhe kundër Malit të Zi me 14 tetor.

Lajmin e ka konfirmuar Kastrati për KTV-në.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme