Sport

Feronikeli mposht Ferizajn 5 me 0

Feronikeli mposht Ferizajn 5 me 0
 

Sot (e shtunë) u zhvillua ndeshja e xhiros së 7-të e Superligës së Kosovës në Futboll, ndërmjet Feronikelit dhe Ferizajt.

Takimi përfundoi me rezultat të thellë 5 me 0 në te mirë të ekipit nga Drenasi.