Sport

Vazquez: Vinicius e Rodrygo mund të bëhen yjet e Realit

Vazquez: Vinicius e Rodrygo mund të bëhen yjet e Realit
 

Sulmuesi i Real Madridit Lucas Vazquez beson që Vinicius Junior dhe Rodrygo Goes mund të jenë yjet e ardhshme në “Santiago Bernabeu”.

Të dy sulmuesit shënuan në ndeshjen e kaluar ndaj Osasunes, për t’i dhuruar Realit tri pikë.