Rikthehet Rashica

Rikthehet Rashica

21 September 2019 17:41

Milot Rashica është kthyer nga lëndimi dhe është ftuar sot nga Werderi për sfidën ndaj Leipzigut.

Megjithatë, përfaqësuesi i Kosovës e nis këtë takim nga banka rezervë, transmeton Koha.net.

Formacioni zyrtar i Werderit është ky:

Image

Në stol: Kapino – Rashica, Pizarro, Ihorst, Straudi, Gruev dhe Bargfrede.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme