Sport

Barça largon dy mesfushorë në janar

Barça largon dy mesfushorë në janar

Mesfushorët Ivan Rakitiq dhe Arturo Vidal do të largohen nga skuadra e Barcelonës gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mediumet spanjolle kanë njoftuar të premten se drejtuesit e klubit tashmë kanë marrë vendim për shitjen e tyre dhe i kanë futur në listën e largimeve, transmeton Koha Ditore.