Lukaku e Brozoviq u konfrontuan pas ndeshjes me Slavian

Lukaku e Brozoviq u konfrontuan pas ndeshjes me Slavian

20 September 2019 11:04

Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, dhe bashkëlojtari Marcelo Brozoviq është dashur të ndaheshin nga Alexis Sanchez për të evituar konfrontimin fizik, pas një fjalosjeje që kanë pasur në zhveshtore pas barazimit 1:1 të Interit me Slavian e Pragës.

Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit, Lukaku, ka kritikuar mosaftësinë e bashkëlojtarit të tij për të ndjekur taktikat e Antonio Contes dhe ka zemëruar Brozoviqin, pasi e akuzoi kroatin se ka humbur tepër topa në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, ku Interi barazoi, shkruan sot Koha Ditore.

Debati mes Lukakut dhe Brozoviqit nisi qetë në zhveshtoren e Interit, para se tensionet të arrinin kulmin, kur mesfushori Brozoviq iu përgjigj kritikave të Lukakut, duke ia përmendur një rast ideal që e humbi belgu...(shkrimin e plotë e gjeni sot në “Koha Ditore”)

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme