Sport

Me qëndrimin e Neymarit dhe përforcimet pritet shumë nga PSG-ja

Me qëndrimin e Neymarit dhe përforcimet pritet shumë nga PSG-ja

Vizita e Real Madridit në kryeqendër të Francës të mërkurën është një ndeshje luksi për Paris Saint-Germainin dhe me këtë nis stinorin në Ligën e Kampionëve.

E për skuadrën spanjolle rikthehen kujtimet jo të mira, përcjell Koha Ditore shkrimin e AFP-së.