Sport

Basha drejt Australisë

Basha drejt Australisë

Ish-mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Migjen Basha, pritet që karrierën ta vazhdojë në Australi.

Mediumet greke kanë raportuar të martën se Basha ka marrë ofertë joshëse për të luajtur në A-League dhe pritet që gjatë kësaj jave të shkëpusë kontratën me Arisin.