Sport

Përballja e dy kampionëve të fundit për kreun e tabelës

Përballja e dy kampionëve të fundit për kreun e tabelës
 

Dy kampionët e fundit takohen të shtunën (sot) në Gjilan, me shpresë për të marrë pikët e plota dhe për t'u kthyer në krye të tabelës së Ipko Superligës në futboll.

Ballkani të premten ka dalë në vend të parë me 8 pikë, por Drita apo Feronikeli mund ta kalojnë menjëherë të shtunën atë.