Sport

Boatengu është penduar që nuk e ka marrë seriozisht futbollin

 

Kevin-Prince Boateng ka rrëfyer se kishte blerë tri vetura brenda një dite derisa po luante te Tottenhami, shkruan Daily Mail.

Boateng 32-vjeçar ka pasur vështirësi të adaptohet te një skuadër dhe është tash në klubin e 11-të në karrierën e tij, pasi iu bashkua Fiorentinës në verë nga Sassuolo, transmeton Koha Ditore.