Kosova, trending në Twitter pas shkëlqimit ndaj Anglisë

Kosova, trending në Twitter pas shkëlqimit ndaj Anglisë

10 September 2019 23:31

Kosova është kthyer në trending në rrjetin social Twitter pasi pati performancë impresive në ndeshjen me Anglinë në rrugën për Euro 2020.

Pavarësisht se u mposht 5 me 3, Kosova pati paraqitje shumë të mirë dhe që bëri bujë në botë për shkak të rikthimit nga 5 me 1, e që pak ekipe kanë arritur të realizojnë tre gola ndaj “Tre Luanëve”.

Tani, pas këtij rezultati, shumë njerëz në rrjetin social po e komentojnë Kosovën, duke e kthyer në mesin e pesë çështjeve më në trend të orëve të fundit në botë.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme