Sport

Neymar paguan 20 milionë euro vetëm që të largohet nga PSG-ja

Neymar paguan 20 milionë euro vetëm që të largohet nga PSG-ja
 

Neymari është aq i vendosur të largohet nga Paris Saint-Germaini sa që do të paguajë një shifër të majme vetëm që transferimi drejt Barcelonës të ndodhë.

Sipas “L’Equipe”, Barça ka ofruar 130 milionë euro, plus Ivan Rakitiqin, Jean-Clair Todibon dhe Ousmane Dembelen, këtë të fundit në formë huazimi, për shërbimet e brazilianit.