Celina shënon edhe një herë për Swansean

Celina shënon edhe një herë për Swansean

25 August 2019 14:42

Ylli i Kosovës dhe Swanseas, Bersant Celina, ka realizuar golin e dytë në sezonin e ri në Championship.

Pak ditë pasi realizoi në fitoren 1 me 3 ndaj QPR-së, Celina ka shënuar edhe ndaj Birminghamit në xhiron e pestë të Championshipit.

Ai shënoi me një gjuajtje të fuqishme në minutën e 68-të për 2 me 0. Swansea fitoi 3 me 0.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme