PSG-ja refuzon ofertën e Realit, 3 lojtarë dhe 100 milionë euro për Neymarin

PSG-ja refuzon ofertën e Realit, 3 lojtarë dhe 100 milionë euro për Neymarin

22 August 2019 09:55

Kampioni i Francës, PSG-ja nuk e ka ndërmend të heq dorë nga shërbimet e yllit të saj Neymar.

Gjiganti francez së fundmi raportohet se ka refuzuar ofertën e Real Madridit për yllin brazilian, transmeton Koha.net.

L'Equipe raporton se Reali ka ofruar Balen, Navasin e Jamesin dhe 100 milionë euro për Neymarin, por kjo ofertë është refuzuar nga PSG-ja.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme