Sport

Jeta e vështirë nëpër rrugët në Londër e ka përgatitur Yarden për meçin e madh

Jeta e vështirë nëpër rrugët në Londër e ka përgatitur Yarden për meçin e madh

Anthony Yarde nuk do të ketë problem të luajë ruletën ruse të shtunën, pasi dy herë atij i ishte drejtuar një armë në fytyrë.

Londinezi ka bërë debutimin e tij në boksin amator vetëm në moshën 19-vjeçare dhe ka zhvilluar në total vetëm 30 luftëra, transmeton Koha Ditore shkrimin e The Sun.