Sport

Mustafi afër transferimit te Roma

Mustafi afër transferimit te Roma

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi është afër transferimit te Roma.

“Topçinjtë” nuk janë të kënaqur me shërbimet e lojtarit dhe po shpresojnë ta shesin para se të mbyllet afati kalimtar.