Mustafi afër transferimit te Roma

Mustafi afër transferimit te Roma

20 August 2019 14:04

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi është afër transferimit te Roma.

“Topçinjtë” nuk janë të kënaqur me shërbimet e lojtarit dhe po shpresojnë ta shesin para se të mbyllet afati kalimtar.

Shqiptari që luan për kombëtaren e Gjermanisë është i gatshëm për të provuar një sfidë të re.

Roma do të huazojë lojtarin, ndërsa verën e ardhshme mund ta blejnë për 23 milionë euro./ksp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme