Sport

Rrahmani i gatshëm për sezonin e parë në Serie A

Rrahmani i gatshëm për sezonin e parë në Serie A
 

Amir Rrahmani është i gatshëm për sezonin e tij të parë në Serie A me skuadrën e Hellas Veronës.

Në një intervistë për “Tuttohellasverona.it”, qendërmbrojtësi kosovar ka deklaruar se faza përgatitore ka shkuar shumë mirë dhe janë të gatshëm për ndeshjet e rëndësishme që i presin.