Juve bllokon transferimin e Dybalas te Tottenhami

Juve bllokon transferimin e Dybalas te Tottenhami

08 August 2019 13:38

Juventusi nuk do ta lejojë transferimin e Paulo Dybalas te Tottenhami pas pasur një zëvendësues të tij, raporton Sky Sport Italia.

“Zonja e Vjetër” ka humbur garën nga Interi për shërbimet e Romelu Lukakus, dhe tani po e mendon shkëmbimin Dybala – Icardi, transmeton Koha.net.

Mediat në Itali raportojnë se edhe Interi është i gatshëm që të shkëmbejë Mauro Icardin me Dybalan, pasi më Conte nuk llogarit në shërbimet e sulmuesit argjentinas.

E për shkak të marrëveshjes shumë të komplikuar dhe kohës së shkurtë mediat britanike raportojnë se edhe Tottenhami është dorëzuar për Dybalan.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme