Bale s’e do largimin, Zidane nuk llogarit në shërbimet e tij

Bale s’e do largimin, Zidane nuk llogarit në shërbimet e tij

02 August 2019 23:06

Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi.

Ylli, uellsian, madje nuk është duke u interesuar për të gjetur skuadër të re.

31-vjeçari, nuk është në plane e trajnerit Zinedine Zidane dhe Real Madridi po kërkon një skuadër të re për të, transmeton KTV.

Bale dukej se do të transferohej në Kinë, por transferimi dështoi vetëm në minutat e fundit.

Nga ana tjetër trajneri Zidane, thuhet se nuk llogarit në shërbimet e lojtarit dhe mund të mos e aktivizoj në asnjë ndeshje në sezonin e ri.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme