Dybala nis bisedimet me Unitedin Foto: Reuters

Dybala nis bisedimet me Unitedin

30 July 2019 18:43

Agjenti i Paulo Dybalas raportohet se është në Angli për të negociuar kalimin e lojtarit tek Manchester Unitedi duke e shkëmbyer kokë më kokë me Romelu Lukakun.

Sipas mediave italiane dhe angleze, argjentinasi po kërkon pagë 10 milionë euro në vit.

Për Lukakun e Unitedit së fundmi interesim ka shprehur edhe Interi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme