Sport

Dybala nis bisedimet me Unitedin

Dybala nis bisedimet me Unitedin
 

Agjenti i Paulo Dybalas raportohet se është në Angli për të negociuar kalimin e lojtarit tek Manchester Unitedi duke e shkëmbyer kokë më kokë me Romelu Lukakun.

Sipas mediave italiane dhe angleze, argjentinasi po kërkon pagë 10 milionë euro në vit.