KF Drita niset drejt Bullgarisë

KF Drita niset drejt Bullgarisë

24 July 2019 14:11

Klubi i futbollit Drita e Gjilanit sot ka udhëtuar drejt Banskos së Bullgarisë.

Aty klubi kosovar do të vazhdojë fazën e dytë së përgatitjes para-sezonale, transmeton kp.

Drita do të qëndrojë për 10 ditë dhe do t’i zhvillojë tri ndeshje kontrolluese, ndërsa në ditët e ardhshme do të bëhen të ditur edhe emrat e skuadrave kundërshtare. 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme