Sport

Marseille e Beshiktashi në garë për Durmishin

Marseille e Beshiktashi në garë për Durmishin
 

Olympique Marseille dhe Beshiktashi raportohet se kanë hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit shqiptar të Lazios, Riza Durmishi.

Reprezentuesi danez kaloi te Lazio një vit më herët, por u paraqit në vetëm 19 ndeshje.