Sport

United kërkon të mbajë Pogbanë e Lukakun

United kërkon të mbajë Pogbanë e Lukakun
 

Manchester United janë gati për të hyrë ne bisedime për dy lojtarët e tyre më te rëndësishëm, Romelu Lukaku dhe Paul Pogba.

Derisa “Djajtë e Kuq” janë kthyer për t’u trajnuar për sezonin e radhës, ata janë gati për të folur me dy lojtarët e tyre.