Sport

Berisha te SPAL-i

 

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha pritet që të enjten ta kompletoj transferimin e tij te ekipi tjetër nga Serie A, SPAL.

Lajmi është bërë i ditur të martën nga "Sky Sport" që ka raportuar se marrëveshja mes SPAL-it dhe Berishës tashmë është arritur.