Alisson: Nuk jam hero

Alisson: Nuk jam hero

02 July 2019 10:32

Portieri i Brazilit, Alisson insiston se nuk është një hero.

Ai tha se për momentin është duke u përgatitur për ndeshjen me Argjentinën që do të luhet të mërkurën.

Portieri i Liverpoolit bëri disa mbrojtje të mira në fitoren e Brazilit kundër Paraguayit, transmeton kp.

“Nuk e shoh veten si hero, nëse unë bëj një pritje të mirë dhe lojtarët e tjerë nuk luajnë mirë, ne nuk do të fitonim”, deklaroi ai.

Ai tha se duhen të jenë gati për ndeshjen e radhës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme