Sport

Rexhbeçaj nuk është i dëshpëruar që nuk e ftoi Gjermania

 

Elvis Rexhbeçaj ka shpresuar se do të ftohet nga Gjermania për kampionatin evropian të Shpresave që aktualisht është duke u mbajtur në Itali dhe San Marino.

Por trajneri Stefan Kuntz nuk e ka ftuar Rexhbeçajn, ndërsa ky fakt nuk e ka dëshpëruar lojtarin e Wolfsburgut. Kështu ka shkruar të mërkurën sajti "sportbuzzer.de", transmeton Koha Ditore.