Sport

Morientes: Mos e krahasoni Hazardin me Ronaldon

Morientes: Mos e krahasoni Hazardin me Ronaldon
 

Legjenda e Real Madridit, Fernando Morientes ju ka thënë fansave se nuk duhet ta krahasojnë Hazardin me Ronaldon.

Ronaldo e la Realin në vërë të 2018 duke u transferuar ne Juventus, dhe Morientes thotë se askush nuk mund ta zëvendësoj Ronaldon, transmeton KosovaPress.