Sport

Napoli mban Ospinan

Napoli mban Ospinan
 

Napoli pritet të zyrtarizojë se ka siguruar përfundimisht shërbimet e portierit të Arsenalit, David Ospina.

Opsina kaloi sezonin e fundit si i huazuar te Napoli dhe, sipas “Sky”, raportohet se klubi do të paguajë katër milionë euro për të siguruar në formë të përhershme shërbimet e Kolumbisë.