Sport

Lëndohet Shaqiri

Foto: Reuters
Foto: Reuters
 

Ylli i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, është lënduar në përballjen me Anglinë në ndeshjen për vend të tretë në Ligën e Kombeve.

Lojtari i Liverpoolit pësoi lëndim në këmbën e djathtë dhe u detyrua të largohej nga fusha në minutën e 65-të.